Vkusně zařídit interiér, to je umění

Vkusně zařídit interiér, to je umění

Malá bydlení jsou trend a styl života. Je to dáno především dobou, ve které žijeme a moderním stylem života. Lidé jdou za kariérou. Mají práci, která je baví a které věnují maximum svého času. A volný čas pak věnují cestování, dalšímu sebevzdělávání nebo rodině. Nemají čas se starat o obrovské nemovitosti s rozlehlými zahradami. A tak se doba mění. Dříve byl známkou luxusu zámeček s rozlehlými pozemky, dnes bydlí bankéři v menších domcích a čas, který by věnovali údržbě obrovské nemovitosti, raději věnují své rodině. Naučili jsme se vážit si času. Malá bydlení mají však něco společného s velkými vilami a rodinnými domy. Je to interiér. Vkusně zařídit interiér totiž není vůbec jednoduché. Obzvlášť v Česku je poměrně složité sehnat kvalitní nábytek, který by byl zároveň elegantní a účelový. My však máme to potěšení představit čtenářům jednu z vyjímek, kterou je společnost EDEL, jež se zabývá výrobou kvalitního designového nábytku.

Společnost EDEL-nábytek spol. s r.o. vznikla v roce 1997 a jedná se tedy o společnost poměrně zaběhnutou na poli výroby nábytku. Název společnosti napovídá, že jde o firmu, která se zabývá výrobou čalouněného nábytku a to především čalouněných sedacích souprav. V této oblasti nabyla společnost EDEL bohatých zkušeností, které zúročuje ve své výrobě a nutnot dodat, že se jim to velmi daří. Firma klade opravdu velký důraz na kvalitu a zpracování použitých materiálů, design, pohodlí a v neposlední řadě také na servis, díky čemuž si získala spousty věrných zákazníků, kteří u společnosti EDEL nakupují opakovaně. V nabídce společnosti EDEL tak najdeme sedací soupravy, křesla, židle ale i postele. Vše v kvalitním a elegantním provedení.

Dámy a pánové, posaďte se, na scénu přichází čalouněná židle RAL. Čalouněná židle je jedna z věcí, kterou koupíte a bude s vámi i přes 10 let. Tedy alespoň ta od EDELu. Je to prostě doplněk, který v bytě nesmí chybět. A RAL se skutečně povedla, přesvědčte se sami. Na polokřesle RAL se sedí tak pohodlně, že se prostě nikomu nechce vstát. Navíc její elegantní provedení ji přímo předurčuje k tomu, aby se stala designovou ozdobou pokoje. Je to skvost.

Polokřeslo

Je libo sedací soupravu? A že chcete něco opravdu na úrovni? Nejen na posezení, prostě něco pěkného na pohled, něco opravdu povedeného. Žádný problém! TEENIE je jako „smysluplné pohodlí v hlubině peří“. S touto sedací soupravou se ponoříte do jedinečného pohodlí. Obklopí vás technologií kvalitních materiálů, která se ukrývá především v sedací části. Pod sedáky je vytvořena důmyslná pružinová podpora. Samotné sedáky a polštáře jsou pak tvořeny ze 70% z kachního a husího peří a to vše je obklopeno dutým vláknem. Už jen při čtení tohoto popisu se člověku vynoří v hlavě slovo „luxus“. Ano, budete si připadat luxusně. Výše popsané kombinace nabízejí majiteli této sedací soupravy neopakovatelný pocit perfektního odpočinku. Přátelé, tato sedací souprava je prostě dokonalá.

Sedací souprava

A jak sedací souprava TEENIE vznikala? Na to se můžete podívat v následujícím videu.

Z dokonalé sedací soupravy se můžeme pomalu přesunout do dokonalé postele. Kam jinam také, že? EDEL jsou mistry ve výrobě designových postelí. Jejich postele jsou doslova královské. Spojení moderní technologie a materiálů té nejvyšší kvality s citem pro eleganci dává vzniknout skvostům, jakými je například postel Box spring s čelem ART. Box spring s čelem ART je elegantní a solidní postel pro požadavky každodenního příjemného spánku. Je to postel, kterou si zaslouží každý milovník dobrého spánku dychtící po kvalitě. Rám této postele je tvořen z velkoplošného materiálu, tvoří ucelenou pevnost celé postele a díky tomu je postel skutečně kvalitní a bytelná. Rám a jeho ložná plocha jsou pokryty kompaktní PUR pěnou. Při její výrobě je kladen důraz na precizní a vysokou kvalitu práce šití a čalounění. Postel králů, taková je Box spring s čelem ART.

Postel

Na snímku je hned vedle postele křeslo Enjoy. Použité linie spolu s chromovanou centrální nohou jsou zárukou nadčasovosti a elegance. Je na otočné nerezové podnoži – zákazní si může vybrat podnož v provedení nerez-lesk nebo nerez-brus. Celá kostra je vyrobena z masivního buku na které jsou poskládané kvalitní „orgány“-materiály.

EDEL

Celý sortiment pak najdete na webu výrobce www.edel.cz a aktuality můžete sledovat na jejich Facebooku www.facebook.com/EDEL.nabytek