Terasové topidlo pro jaro a podzim

Terasové topidlo pro jaro a podzim

5515_RATTAN_2_detail_cs

Už se nemůžete dočkat, až zasednete s přáteli na terasu a pochutnáte si na dobrém jídle a víně? Jaro už je sice za dveřmi, ale teploty venkovním posezením moc nenahrávají. Pokud však nechcete být obětí počasí a přejete si užívat pohody na terase dosyta již teď, vyzkoušejte terasové sálače. Ty vám zajistí teplo i při nepříjemných venkovních teplotách. Terasová sezóna nemusí končit s koncem léta, terasové sálače vám ji prodlouží až o několik měsíců.

Na trhu jsou k dostání dva typy sálačů. Elektrické a plynové. Pro venkovní použití doporučujeme sálače plynové. K použití plynového sálače nepotřebujete elektrickou energii, proto ho můžete využívat i na místech, kde není elektrická zástrčka. Což se jistě hodí při venkovních oslavách, zahradních grilovačkách či rautech. Navíc fungují na principu ohřevu venkovního vzduchu, a teplo se tak rozlévá rovnoměrně do všech směrů. Plynové sálače jsou i mnohem ekonomičtější. Můžete je tedy použít i v prostorách jako jsou otevřené terasy či balkón, kde dochází k větším únikům tepla. Délka výkonu se u jednotlivých sálačů různí. K dostání jsou sálače s výkonem 11 ale i 70 hodin. Cena tepla za hodinu se pohybuje okolo 25korun, což je v porovnání s nákladnou elektrickou energií zanedbatelný výdaj. Zajímavý článek na living.cz, který se zabývá porovnáním elektrických a plynových sálačů vám určitě také rozšíří obzory v oboru sálačů.

Plynové sálače jsou velmi oblíbené pro vytápění teras, balkónů, venkovních pergol a altánů. S oblibou je využívají cateringové agentury či restaurace na venkovních zahrádkách. Dopřejte sobě i svým hostům příjemné teplo v každém ročním období i u vás na terase. Plynové sálače se obvykle vyrábí s desetikilovými lahvemi. Díky tomu jsou velmi stabilní a mají dlouhou výdrž. Pojízdná kolečka zase zajistí snadnou manipulaci a transport. Většina terasových sálačů disponuje regulací výkonu. Můžete si tak upravit teplotu podle aktuálního počasí. Pokud se sálač nakloní o 45°, přívod plynu se díky bezpečnostní pojistce automaticky vypne. Žádná nehoda tedy nehrozí a vy si tak můžete v klidu užívat příjemné chvilky s rodinou či přáteli. Velký výběr terasových sálačů naleznete například na stránkách eprofi.sk. K dostání jsou elegantní 360°nerezová topidla i menší lehké 90° balkonové sálače. Skoncujte s nepříjemnou zimou jednou pro vždy. S terasovými sálači si užijete pohodu venkovního posezení i tehdy, kdy ostatní budou sedět zabaleni v dekách doma u televize.