Plot pro váš klidný spánek a dokonalý dům

  • 8 prosince 2017
  • Inspirace, Nezařazené
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Plot pro váš klidný spánek a dokonalý dům
Plot pro váš klidný spánek a dokonalý dům

Každý, kdo vlastní nemovitost nebo v ní žije, by měl zvážit bezpečný typ oplocení. Velmi vkusným a moderním řešením jsou betonové ploty, které se pyšní dlouhou řadou výhod. Zejména jejich montáž je velmi rychlá a snadná. Ploty jsou tvořeny pouze dvěma komponenty, a to panely a sloupky. Průběžné sloupky jsou vybaveny drážkou, do které jsou při montáži jednotlivé panely vkládány. Typově se od sebe liší sloupky koncové, rohové či průběžné. Standardní rozměry jednoho panelu jsou délka 200 cm a výška 50 cm, koncové obloukové panely mají výšku 60 cm nebo koncové ozdobné mřížky 30 cm.

Betonové ploty jsou dekorativní ploty

Nejčastěji jsou nabízeny odstíny šedé, pískovce, terakoty nebo antracitu. Z dekorů pak lze volit mezi štípaným či skládaným kamenem nebo ostrou či buclatou cihlou. Oba prvky působí velmi moderně a dokonale ladí s vaší zahradou i vaším bydlením. Jednotlivé sloupky a panely mohou být zcela bez dekoru, s dekorem pouze z jedné strany nebo dokonce s oboustranným. Můžete tvořit i zajímavé kombinace. Například zvolit dekorované panely ale sloupky bez dekoru nebo zkombinovat odstíny a panely při montáži rozmístit podle vašeho vkusu. Váš plot tak bude originální, působivý a moderní. Betonové ploty jsou na pohled velmi hezkým oplocením, jednoduchým a zároveň plní ochrannou funkci.

Co od betonového plotu můžete očekávat

Jsou odolné vůči různým klimatickým podmínkám, zejména vůči mrazu, ledu, sněhu apod. Plot je stabilní, pevný a kvalitní. Betonový plot je cenově dostupný pro každého. Betonovým plotem je vhodné oplotit nejrůznější typy budov, ať už rodinný dům, chatu, firmu, ale také pozemek. Pokud vám nevyhovuje žádný z výrobních odstínů, je možné si barvu upravit podle sebe, prostě jej natřete fasádní barvou ve zvoleném odstínu. Další z výhod betonového plotu je velmi nenáročná údržba a dlouhá životnost až několik desítek let. Proměňte i vy vaše bydlení na bezpečnější, stylovější a bezstarostnější.