Mámo, kam to všechno dáme?

  • 28 března 2017
  • Interiér, Malá bydlení
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mámo, kam to všechno dáme?
Mámo, kam to všechno dáme?

Taky rádi nakupujete? Kdo by nenakupoval. Doba je taková, že každý den si odneseme domů nějakou novou věc. Nemusí to být nic velkého, může se jednat o naprosté drobnosti, jako například hníček, ponožky, nový mixér a nebo nový pár bot. Nejvíc k nákupu samozřejmě lákají výprodeje. To se pak člověk neudrží a koupí si mnohdy i to, co zrovna nepotřebuje. A někdo zase nakupuje rád do zásiby. Tak či onak, nákupy nás baví. Kam ale všechny ty věco dávat? Kam pohodlně, přehledně a bezpečně všechno uložit?

Regál jako prima spíž

Hodně často využíváme slev v supermarketech pro nákupy trvanlivých potravin do zásoby. Například na vesnicích se ani jinak nenakupuje. Prakticky každý zde má zásobárnu potravin. Je to dáno především tím, že na vesnici nenajdete obchod a tak lidé jednou za čas vyrazí do supermarketu a udělají si pořádnou zásobu jídla. Nejčastěji tak nakupují mléko, těstoviny, rýži, mouku a nebo různé minerálky a sodovky. V domku pak mají lidé potraviny uloženy v komoře nebo moderněji ve spíži. Jak ale lépe potraviny ve spíži organizovat? Určitě se vyplatí pořídit si regál, který udělá v zásobách pěkně pořádek. Do regálu si můžete potraviny přehledně uložit a zároveň máte vždy všechno na očích.

Kam na zimu uložit pneumatiky?

Další problém s místem často řeší majitelé automobilů. S jarem přichází také období přezouvání pneumatik. Zimní pneumatiky jsou vystřídány letními. Kam ale pneumatiky uložit tak, aby nezavazely a zároveň nehrozilo jejich spadnutí na děti nebo domácí mazlíčky? Opět najdete řešení v regálu. Policové regály se skvěle hodí do každé garáže. Pohodlně do nich uložíte nejen pneumatiky ale také veškeré příslušenství. Do regálu můžete umístit i boxy s nářadím a mít tak pěkně přehled o tom, kde je co uloženo. Snad každý kutil potvrdí, že nejhoší chvíle zažívá, když nemůže najít nějaké své nářadí. To se vám s regálem nemůže nikdy stát, protože máte vždycky pěkně přehled o tom, kde co je.

A jak si ten svůj vysněný regál vybrat? Využít můžete například online návrhář regálů, který vám vizualizuje váš regál podle předem zadaných parametrů a rozměrů. Lépe si tak můžete představit, jak výsledný regál bude v reálu vypadat.