Kompletní dům se vším všudy

Kompletní dům se vším všudy

Dokončujete stavbu nebo rekonstrukci a chcete mít dům kompletní? Mysleli jste také na to, jaký plot vybrat? Sice už je konec léta a o slovo se hlásí podzim, nicméně je ještě spousta času dokončit dům a postavit kolem něj i plot. Pozor je třeba si dát jen na dešťové srážky, pokud bude hodně pršet, budete muset se stavbou plotu počkat, až zem trochu vyschne. Chcete-li ještě do zimy mít oplocený dům, vsaďte na betonový plot od profesionálů. Nezní vám betonový plot jako příliš estetické řešení? Opak je pravdou, betonové ploty jsou vysoce okrasné, navzdory pevnému a kvalitnímu materiálu jsou velmi atraktivním řešením oplocení pro každý dům.

Jak probíhá instalace betonového plotu? Je to jednoduché, svěříte-li montáž odborníkům, jde všechno rychle a bez problémů, protože ví, jak přesně plot složit, aby plnil svou funkci a vše proběhlo tak, jak má. Betonovéploty.net nabízí služby svých profesionálních stavitelů plotů, kteří staví betonové ploty na míru již několik let. Bez problémů vykopou základy pro umístění betonových sloupků plotu, zabetonují sloupky a mezi ně upevní betonové plotové desky. Jakmile se všechny usadí, zbývá už jen ukotvit desky mezi sloupky a betonový plot je hotový.

Betonové ploty

Betonové ploty se v dnešní době vyrábí v mnoha různých provedeních a dekorech, můžete si sami zvolit výšku a tvar plotu. Záleží pouze na vás, zda budete kolem vašeho domu chtít mít metrový betonový plot do oblouku nebo dvoumetrový rovný betonový plot. Výběr barev a dekoru je zcela ve vaší režii, tak neváhejte a vybírejte. Novinkou, díky které můžete mít skutečně luxusní plot kolem vašeho domu, je oboustranný design. Dříve byl plot dekorován vždy z jedné strany, díky modernějším technologiím je však možné vyrábět dnes už oboustranné betonové ploty, které vás jistě osloví. Navštivte i vy Betonovéploty.net a vyberte si betonový plot na míru.