Jaro je tu a s ním i pylové problémy

Jaro je tu a s ním i pylové problémy

Co to tu jen ve vzduchu poletuje, cítíte to také? To jen ve vzduchu poletuje pyl. A co na to alergici? Alergici v těchto časech neskutečně trpí. Tyto časy alergikům příliš nepřejí, ba přímo alergikům hází klacky pod nohy a znepříjemňují jim život. Alergikům začíná takové to každoroční malé velké trápení, kdy tráví celé dny zavření doma a obličej si často oplachují vodou, do nosu stříkají kapky, neustále smrkají a příznaky alergie tlumí antihistaminiky. Antihistaminika ale tlumí i samotné alergiky, kteří jsou díky nim neustále unavení, spát ale nemůžou, protože pořád kýchají a smrkají a začíná se roztáčet začarovaný kolotoč trápení, který alergik většinou prohrává. Zkrátka jsou to útrapy, které bychom nikomu nepřáli a člověk, který není na nic alergický, tyto problémy jen těžko pochopí. Čím to ale je, že se alergici trápí i v bytech, kde žádné stromy nekvetou a okna jsou vždy důkladně zavřená?

Ale zvolněme, pomalu, vezmeme to pěkně popořádku. Pyl je totiž všudypřítomný, je prostě všude. Přineseme si jej domů na oděvu, na botech a stačí i málo a vlétne nám do bytu oknem. Větrat se totiž musí a tak se pylu doma prostě nevyhneme. Ale přátelé, nikdy neříkejte nikdy! Naděje pomalu vystrkuje růžky. Řešením je totiž praktická čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Ionic-CARE Triton X6 je mobilní čistička vzduchu, jenž vzduch nevíří, tak jako jiné čističky vzduchu. Tahle čistička funguje na principu elektrostatických filtrů. Vzduch, který obsahuje nečistoty prochází tímto filtrem a na filtru potom ulpí zmíněné nečistoty, jakými jsou pyl, nečistoty, prach nebo mikrobi. Filtry jsou vyjímatelné a snadno se pak omývají – stačí je omývat jednou týdně, což je také celá údržba čističky. Na rozdíl od ostatních čističek nemusíte tedy filtry dokupovat, stačí je omýt. Další užitečnou funkcí čističky vzduchu je také inonizátor vzduchu. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 již v základu obsahuje kvalitní inizátor vzduchu, který prošel několika důkladnými testy. Test čističky vzduchu prováděla například laboratoř EMPLA AG spol. s.r.o. Proběhlo velké množství dalších testů a všechny dopadly vždy skvěle. Ionizátor vzduchu je tak příjemným bonusem této čističky vzduchu. Díky inonizátoru vzduchu se budete cítit jakoby svěžejší – nebudete tolik unavení a pokud vás bolí hlava, tak pravděpodobně přestane. Tento efekt popisují často majitelé ionizátorů vzduchu. Tito lidé tvrdí, že trpěli chronickými bolestmi hlavy a nespavostí, dokud si nepořídili čističku vzduchu.

A teď to nejdůležitější. Čistička vzduchu je samozřejmě mobilní, můžete ji tedy pohodlně přesovat tam, kam zrovna potřebujete. Jedna čistička vzduchu spolehlivě pročistí vzduch ve středně velkém pokoji. Čističku ocení i kuřáci – spolehlivě likviduje dehty a nikotin obsažené v cigaretovém kouři. Ovšem pozor, pokud je čistička umístěna v místnosti, ve které se kouří, tak se doporučuje filtr čistit častěji. A cena? Cena je lidová, čističku vzduchu můžete levně zakoupit například zde.