Dobré pojištění je nadevše

Dobré pojištění je nadevše

Dobré pojištění je v dnešní době naprostou nezbytností. Říkáte si, že vám nic nehrozí. Jste se svoji životní situací spokojeni a nepřipouštíte si možná rizika, která vás obklopují. Pokud chcete zajistit sobě i své rodině nějakou jistotu, neměli byste pojištění přecházet s mávnutím ruky. Přece nechcete, aby vaše každodenní tvrdá práce přišla vniveč. Denně vstáváte do práce, tvrdě pracujete, a vše jen proto, abyste mohli sobě a svým blízkým zajistit kvalitní plnohodnotný život.

Hezký dům, byt, chata, kvalitní věci – o to vše můžete přijít během setiny okamžiku. Nikdy nevíte, co se může přihodit. Co když si váš byt vyhlídnou zloději a vy se ráno probudíte bez vybavení, cenností a s vymlácenými okny. Před zloději se můžete samozřejmě chránit kvalitním bezpečnostním vybavením či vysokým plotem, ale ani to mnohdy vynalézavé lapky neodradí. Dalším a mnohem nevyzpytatelnějším rizikem jsou živelné pohromy. Před těmi vás neuchrání ani ten sebelepší alarm. Uhodí znenadání a během chvilky vás připraví téměř o vše. Povodně, vichřice, požár mohou ohrozit naprosto každého bez rozdílu.

povodně

Pokud nechcete, aby vám zbyly pouze oči pro pláč, sjednejte si kvalitní pojištění. Pojištění nemovitosti a pojištění majetku je jediný způsob, jak se nečekaným pohromám ubránit. Pojišťovna ERGO nabízí pojištění nemovitostí opravdu výhodně a jeho sjednání je velmi jednoduché. Při pojištění nemovitosti u ERGO pojišťovny nemusíte složitě oceňovat její hodnotu, stačí pouze zadat obytnou plochu domu či bytu a máte hotovo. Navíc, pokud sjednáte pojištění nyní, dostanete 5% slevu. Pod pojištění nemovitosti nespadá pouze váš dům ale i k němu příslušející vedlejší stavby do 50m2, oplocení bazény či studny. Je dobré vědět, že i v těch nejtěžších životních situacích se máte na koho obrátit. Ergo nabízí vysoké plnění a rozsáhlé krytí škod. ERGO pojišťovna, a.s. není na českém trhu žádným nováčkem. V České republice působí již od roku 1994 a za tu dobu si získala tisíce spokojených klientů. Rozšiřte jejich řady a informujte se o výhodném pojištění ERGO ještě dnes. Nenechávejte svoji budoucnost náhodě, ERGO se postará, abyste nikdy neskončili s prázdnýma rukama a bez střechy nad hlavou.