Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6

Bez vzduchu se nedá žít, vzduch je pro nás stejně důležitý jako voda. Má vliv ne jen náš život, ale ovlivňuje chod  celé Země a závisí na něm koloběh našeho bytí. Jelikož se ovzduší v posledních letech zhoršilo, zvýšil se nárůst alergií na pyly, potraviny, kosmetiku, prach a roztoče, lidé více propadají stresu a depresi, nemůžeme spát. Dostat se opět do rovnováhy a udržet si své zdraví je pro nás důležité.

Je mnoho způsobů, jak prožít život aktivně a zdravě. Pamatujte si, že neaktivita dokáže člověka zničit. Při sedavém způsobu života nás častěji postihuje obezita a mozkové nebo srdeční příhody, více lidí se léčí s vysokým krevním tlakem, mají nezdravou barvu tváře, různé alergie, jsou bez energie, mají problémy s páteří, problémy s dechem, bolesti hlavy, deprese, nedokážou spát. Aspoň půlhodinka denně, by měla být věnována pohybu. Samozřejmě k tomu všemu přidejte správnou životosprávu, pitný režim, dostatek spánku a odpočinek, pak docílíte té správné rovnováhy a harmonie, kterou naše tělo potřebuje.

K dobrému zdraví napomáhá také čistička vzduchu

Ionic-CARE Triton X6 je čistička vzduchu vyrobená na základě té nejmodernější technologie. Nedělá hluk a nejsou s ní spojené žádné výdaje za filtr. Uvnitř přístroje se nacházejí elektrody a ty pohybují a cirkulují – vzduch. Elektrostatický filtr má za úkol zachytit všechny možné druhy alergenů, mezi nimi i prach, nebezpečné látky, které se šíří vzduchem, pach z cigaret,  různé baktérie, plísně a kapénkové viry. Čistička vzduchu má Ionizátor vzduchu, zařízení se zápornými ionty, které působí příznivě na naše zdraví. Spojení čističky vzduchu a funkce záporných iontů, vytvořilo přístroj plný výhod a kladů.

Klady a výhody:

 • tichý chod
 • zachytí 96 procent všeho, co může ve vzduchu a prostoru škodit
 • více stupňů výkonu
 • náklady na provoz jsou velmi malé
 • dobře se čistí, obsluhuje
 • je moderní, velice kvalitní přístroj
 • pomáhá bojovat s alergeny a prachovými roztoči
 • pomáhá alergikům a astmatikům
 • zlepšuje kvalitu dýchání
 • díky čistějšímu vzduchu napomáhá lepší náladě a zlepšuje spánek
 • stupně výkonu jsou podle velikosti prostoru – 15 m2, 50 m2, 70 m2

Při používání hodně záleží na tom, o jaký prostor se jedná a zda se v místnosti kouří. V takových případech se může výkon nastavit i na vyšší. Zdržujte se aspoň 2 m od přístroje, v blízkosti by se také neměly vyskytovat žádné kovové předměty a vodivé. Přístroj se doporučuje do domácností s malými dětmi nebo alergiky, astmatiky. Čistí se co 4-7 dní, nebo v případě svícení červené kontrolky a při divném zvuku přístroje.

Čistička vzduchu

Čistička vzduchu kolem sebe potřebuje přibližně padesát centimetrů volného prostoru, je třeba ji natočit stranou, ze které vychází čistý vzduch. Z důvodů záporných iontů je potřeba čističku nedávat blízko kovových věcí. Vzduch vyčistí ve velké místnosti za tři hodiny, a čistý vzduch zůstává v místnosti další tři hodiny (pokud se v prostoru nekouří cigarety nebo nevaří). Jelikož je nehlučná a spotřeba je minimální, můžete ji používat nonstop. Dokáže vyčistit více místností najednou, pokud jsou otevřené dveře nebo pokoje propojené. Je dobré neumísťovat čističku v blízkosti dětí a zvířat – hrozí možnost zničení, převrhnutí atd. Ionizátor nemá špatný vliv na kardiostimulátory a chůvičky nebo jiné přístroje. Jakákoli porucha přístroje se musí řešit s technikem, určitě přístroj nerozebírejte. Kde se nesmí používat? V blízkosti ohně (krb, svíčky) a ve vlhkém prostředí.

Pokud se o přístroj dobře staráte, vydrží vám na hodně dlouho. Každá čistička s ionizátorem produkuje ozón, ale u tohoto typu ho čistička produkuje co nejméně. Vše prochází podrobnými a přísnými testy, jelikož dbát na lidské zdraví je hlavní prioritou. Čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 můžete zakoupit na www.cistickavzduchu24.cz