Čistící technika profesionálů

Čistící technika profesionálů

Čisté nablýskané podlahy bez jediného smítka aniž byste museli hnout prstem. Tato představa nemusí být pouze vašim zbožným přáním. S profesionální čistící technikou Kärcher zvládnete umýt či vysát velké plochy během chvíle a nebudete k tomu potřebovat desítky úklidových pracovníků. Profesionální čistící technika Kärcher je velmi oblíbená jak u velkých firem, tak v domácnostech. Firmy musí každý den řešit úklid velkých prostor, jako jsou výrobní haly, sklady či obchody. Takový úklid je náročný jak časově, tak finančně. Proto si berou na pomoc profesionální čistící stroje, které jim usnadní práci a ušetří nemalé peníze. Mezi neoblíbenější produkty, které naleznete u většiny velkých firem, patří podlahové mycí stroje, průmyslové vysavače a vysokotlaké čističe. Ty si poradí s mokrými i suchými nečistotami všeho druhu. Čistící technika Kärcher je skvělým pomocníkem i v domácnostech. S vysokotlakými čističi vyčistíte zahradní nábytek, umyjete auto a parní čističe se zase postarají o čistotu špatně dostupných míst, jako jsou spáry, sprchové kouty, trouby a jiné. Usnadněte si život a šáhněte po čistících strojích profesionálů.

citice

Podlahové mycí stroje jsou využívány pro čištění velkých tvrdých ploch a podlah. Nejčastěji se s nimi setkáte v supermarketech, na letištích či průmyslových halách. Společnost Kärcher nabízí podlahové mycí stroje různých velikostí a typů. Vybírat můžete podle počtu kartáčů, objemu nádrže či pracovního výkonu. Podlahové mycí stroje čistí povrch velmi účinně a důsledně. Poradí si i s těmi největšími nečistotami. Stroj povrch umyje a následně vysaje znečištěnou vodu i s nečistotami do sběrné nádrže. Voda je přiváděna samospádem či za pomoci dávkovacího čerpadla. Podlahové mycí stroje Kärcher se velmi snadno udržují a účinně vyčistí i špatně dostupné prostory.

vysavac

Společnost Kärcher patří k naprosté špičce na trhu s čistící technikou pro volný čas, domácnost i průmysl. Dodává kompletní řešení pro úklid velkých prostor a domácností. Kärcher má dlouholetou tradici. Na trhu s čistícími systémy a stroji působí již od třicátých let a dodnes patří v této oblasti k nejoblíbenějším a nejúspěšnějším prodejcům na světě.